Bu haber 15 Mart 2015, Pazar 19:10 tarihinde eklendi. 1124 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Teşekkürler İzmir...

Teşekkürler dostlar, teşekkürler camiamızın değerli üyeleri, Teşekkürler İzmir.
Teşekkürler İzmir...

Büyük bir inanç ve azimle, ilk günden beri canı gönülden destekleyip haykırdığım, haklı ve onurlu zaferinizi sonunda ilan ettiniz. Ve size olan güvenimi boşa çıkarmayarak ve 16 Mart sabahına yeni bir yönetimle girerek, bu galibiyeti son damlasına kadar hak ettiniz.

 

Mevcut yönetim olan Ayten hanım ve ekibinin aldığı 129 oya rağmen, Sabahattin KÜLAH kardeşim ve ekibini destekleyerek verdiğiniz 140 Oy, camiamızın doğru yolda olduğunun ve “Genel Merkez değişiminin kaçınılmaz olduğu” isteğinin en büyük göstergesidir.

Darısı seçimle ya da mahkeme kararı sonucu yıkılacak ve değişecek olan bazı yönetimlerin başına. (Birisi kesin ama her ikisi de olursa şaşmayın J)

 

Teşekkürler Sabahattin KÜLAH ve ekibi, Teşekkürler oy veren veya vermeyen tüm üyeler.

Güzel İzmir’imizin, Türkiye’mizin özgürlükler başkenti olduğunu, bir kere daha gösterdiniz dosta düşmana. Ayrıca, yan gelip yatan Genel merkez ve yandaşlarına.

İşte değişimin ayak sesleri, işte genel merkez seçiminin rengi…

 

Allahın izniyle, güneşli bir mayıs günü sabahına da, camiamız kamburlarından ve fazla yüklerinden kurtulmuş olarak uyanacak.

Ve yapacağı yönetim değişiklikleriyle büyük bir değişime imza atarak, bu camiayı hak ettiği yerlere taşıyacak.

 

Daha önce dediğim gibi; amacımız ötekileştirmek değil, bu camianın birlik ve beraberliğini sağlayarak tek bir çatı altında toplamak, camianın eski saygınlığına kavuşması için çabalamak, Şehit ailelerimizi, Malul Gazilerimizi, Harp ve Vazife Malullerini gerçek anlamda temsil etmek olmalı.

 

Şimdiden başta Sabahattin KÜLAH kardeşim olmak üzere, tüm İzmir Şube yönetimi ve üyelerini kutluyorum. Yeni ve kutsal görevlerinde başarılar dilerim…

(NOT: En büyük merakım, bu seçime acaba “Şehitlerimizi ve Rahmetli Gazilerimizi de kabirden çıkardılar ve oy kullandırdılar” bu seçim geçersiz diye itiraz edip etmeyecekleri. Malum Ankara ve İstanbul seçimlerine bir kulp bulmuşlardı ya…)

 

Gazi Savaş YÜCEL

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım