Bu haber 15 Mart 2015, Pazar 17:30 tarihinde eklendi. 1144 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yürekler'de Gazi Resmiyette Değiliz

Terörle mücadele sırasında yaralanıp gazi sayılmayanlar bu gün gazilik unvanı ve madalyası verilmesi için Galatasaray Meydanında eylem yaptı.
Yürekler'de Gazi Resmiyette Değiliz

Terörle Mücadele Sırasında Yaralanıp Gazi Sayılmayanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri Gazilik onurumuzu istiyoruz, Başbakan ve Cumhurbaşkanından randevu istiyoruz, Maaş devletin madalya bizim olsun, Param olsaydı kurşun yemezdim Yüreklerde gazi resmiyette değiliz yazılı pankartlarla Galatasaray Meydanında gazilik unvanı ve madalyası verilmesi için eylem yaptı.

 

Gazi sayılmayan kimseleriz

 

Grup adına konuşma yapan Kadir Erhantuna Bizler terörle mücadele sırasında yaralanan fakat gazi sayılmayan kimseleriz. Bugün burada bulunmamızın sebebi terörle mücadele sırasında yaralanıp gazi sayılmayan bizlere hak ettiğimiz gazilik unvanı verilmesi isteğimizdir. Devletimiz bizi görebilmek için bizden bacak, kafa, göz gibi bir kayıp arıyorsa bilinmelidir ki umut ve inanç kaybı bunlardan büyük bir kayıptır. Bizler devletimizin sınırını korumak, güvenliğini sağlamak, devletin bekasını hedef alan terör örgütlerine karşı mücadelede terörist silahlarının tesiriyle çeşitli operasyon ve hizmetlerde yaralanmış kimselere gazilik unvanı ve madalyasının verilmesini talep etmekteyiz” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım