Bu haber 13 Mart 2015, Cuma 14:59 tarihinde eklendi. 1186 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Değişim ve Özgürlük İçin Sebahattin Külaha Evet Deyin

Gazi Savaş Yücel'den 15 Mart 2015'de yapılacak olan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir şubesi Seçimi İçin Gazi Sebahattin Külah'a destek geldi.
Değişim ve Özgürlük İçin Sebahattin Külaha Evet Deyin

Savaş Yücel şu sözlerine yer verdi;

 

Bazı internet sayfa ve köşelerinde hakkımda yorumlar yapılmış, “İzmir şube seçimlerine karışıyorsun” gibisinden. 

Yorum yapmak, insanların kişisel hakkıdır, saygı duyarım. Ama saygı, sevgi ve edep sınırları içinde olmak koşuluyla. Ve ben de gerekli gördüğüm yerde eleştiri ve yorumlar yaparım.

Verilmek istenen mesaj ve yorumlarda gösterildiği gibi, ben hiçbir yer de ve ortamda İzmir şube kötü çalışıyor ya da hizmet etmiyor yorumları yapmadımve taraflı yorum yapmam da yanlış olur. O İzmir şubenin içişlerini ve orada yaşayan camiamız üyelerini ilgilendiren bir konudur. 

Ama genel merkezin değişmesi; birlik, beraberlik, camianın kaynaşması ve tek yumruk olması ayrıca hak edinimi açısından, taraf olan ve genel merkez seçimlerinde doğrudan söz sahibi olacak bir grup içinde dostlarım ve arkadaşlarım varsa, onların seçilmelerini daha mantıklı ve hayırlı görüyorsam, onları sonuna kadar desteklemek hem boyun hem gönül borcumdur.

İşte tam bu noktada, arkadaş ve dostlarıma destek vermek konusu, beni ilgilendirir. Bu sebeple; İzmir de ki bir ekibe destek yazısı yazmamın da, doğal bir durum olduğu düşüncesindeyim. 

Her insanın gönlünde bir aslan yatar, benim gönlümde de camiamıza daha fazla ve dinamik olarak hizmet edeceğine inandığım, arkadaşlarım ve dostlarımın içinde bulunduğu ekibin kazanması arzusu yatmakta ve onlara sonuna kadar güvenmekteyim. 

Dediğim gibi; mevcut yönetimi karalamak, kötülemek ve haklarında olumsuz yorum ve eleştirilerde bulunmak haddime değildir ama arkadaşlarımı desteklemek haddime düşer. Ve sonuna kadar yanlarında destek olmak benim arkadaşlık görevimdir.

Gelin sizde, 16 Mart 2015 sabahına farklı bir yönetim ve ileri demokrasi anlayışı ile uyanın. Sabahattin KÜLAH kardeşimizin yanında olmanın haklı gururunu yaşayarak bu zaferde pay ve söz sahibi olun.

 

15 Mart 2015 İzmir Şubesi seçimlerinde Başkan adayı değerli Gazimiz Sn. Sabahattin KÜLAH ve yönetimine destek ver, haydi İzmir göster gücünü, göster genel merkeze ve yandaşlarına, Türkiye nin özgürlükler başkenti olduğunu.

 

Şimdiden; kardeşliğin, dostluğun, birlik ve beraberliğin kazanacağı şölen havasında bir seçim olmasını temenni eder, her 2 adaya da başarılar dilerim.Saygı ve sevgilerimle…

 

 

Savaş YÜCEL…

MALUL GAZİ

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım