Bu haber 09 Mart 2015, Pazartesi 19:16 tarihinde eklendi. 1021 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İzmir Şubesi Yönetimine Talibim

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi Başkan adayı Gazi Sabahattin KÜLAH'ın yazısı aşağıda sunulmuştur.
İzmir Şubesi Yönetimine Talibim

Kıymetli camia mensubu dostlarım, büyüklerim, kardeşlerim

Öncelikle sizlere saygı ve sevgilerimi sunar, Allahın selamı ve bereketinin üzerinize olmasını dilerim.

 

Ben Gazi er, Sabahattin KÜLAH. 1973 yılında Manisa da doğdum. İlkokul mezunu, Evli ve 2 çocuk babasıyım. 

14.04.1997 yılında vatani görevimi yaparken, Hakkâri nin Yüksekova kırsalında şerefli bir ödev olan askerlik görevimi yaparken, mayına basma sonucu yaralandım ve diz altımdan sağ ayağımı kaybettim.

1997 yılından beri İzmir Büyükşehir Belediyesinde sendika temsilcisi olarak çalışmaktayım.

Camiamız ve çocuklarımızın geleceği adına, yapılan yanlışlara dur demek ve camiamıza hizmet edip, Şehitlik ve gazilik onurunu daha yukarılara taşımak için, camiamızın birlik ve beraberliğinin temin etmek için ve tek yumruk olmak yolunda İzmir şube başkanlığına aday oldum.

 

Kısmet olursagazilik onurum, sendikacılıktan gelen bilgi birikimim ve birbirinden değerli ekibimle, siz değerli camia mensuplarımızın vereceği destekle ve sizlerle her konuda omuz omuza olarak,  camiamızın kuvvetli bir sesi olmak, haklarımızı korumak, yeni haklar almak ve camiamızın saygınlığını daha ileriye taşımak için mücadele etmek istiyorum.

Yönetimim içinde ve danışma kurullarımızda; Er arkadaşlarımızdan tutun, Albay rütbesine kadar değerli subay ağabeylerimiz, Şehitlerimizin bize emaneti olan ailelerinin temsilcileri ve birçok Ordu Vazife Malulü arkadaşımız var. Biz de öteki, beriki ve sıfatsal bir kavram asla olmayacaktır

Ekibimiz ve yönetimim içinde, herhangi bir sıfat ve rütbe ayrımı, memleket ayrımı, inanç ve mezhep ayrımı asla olmadığı gibi, siz değerli üyelerimiz ve İzmir’e talip yönetimimizle birlikte inşallah camiamızı daha iyi yerler taşıma azmi ve kararlığı var.

 

Hep birlikte ve el birliğiyle daha ileriye gitmek için çaba göstereceğimizden ve camiamıza yakışan bir yönetim sergileyeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

 

Ben de birçoğumuz gibi Anadolu’nun bağrından kopmuş,  ailevi ve geçim sebeplerinden dolayı eğitimimi tamamlayamamış ve ilkokul mezunu bir gazi arkadaşınızım. 

Bence halka hizmet, hakka hizmettir. Camiamıza hizmet yolunda, rütbeler, sıfatlar ve diplomalar bir önem arz etmemekte, birlik – beraberlik, çalışkanlık ve doğruluk önem arz etmektedir.  Sizlerden İzmir seçimlerinde desteğinizi beklemekteyim. 

 

Gelin hep birlikte camiamızı hak ettiği yerlere taşıyalım…

Saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

Sabahattin KÜLAH

Malul Gazi Er

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım