Bu haber 05 Mart 2015, Perşembe 11:19 tarihinde eklendi. 1276 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ses ver İzmir, Ankara'ya doğru..

Yanlış duymadınız sevgili dostlar, İzmir’den bir imbat esti Ankara ya doğru.
Ses ver İzmir, Ankara'ya doğru..

Bu imbatın ismi, genel merkez ve şubelerinde değişim ve özgürlük rüzgârı…

Malumunuz İzmir seçimi, ya hep ya hiç seçimlerinden biri. 

Bu seçim; Genel merkez ve Taner uranın kalmasını isteyenlerle ile artık bu camia adına çekip gitmesinibekleyen ve yönetimin değişmesini isteyen mazlumlarınseçimidir.

Daha önce sırayla; Ankara, Bursa, İstanbul rüzgârı esmişti ve 15 Mart hafta sonu bu rüzgârın esme yönü ise İzmir’den olacak. 

Hem de bu imbat rüzgârı dosdoğru Ankara’ya doğru esecek bir rüzgâr.

 

İzmir de değişecek dernek yönetimi;

Camiamızın kaderini değiştirecek olan genel merkez seçimlerinde diğer uran karşıtı yönetimlerin vereceği oyla, senelerdir yan gelip yatan, yaptığı haksızlık ve hukuksuzluklara karşı duran muhalif şubeleri kapatıp, mevcudiyetini eleştiren muhalif üyeleri derneklerden atan300 metre mesafedeki Kocatepe camiine gelen şehitlerimizin cenazelerine bile katılmaya tenezzül etmeyen bir yönetimi azledip, yerine çalışan ve haklarımızı arayan bir yönetim gelmesine sebep olacaktır.

Her zaman dediğim gibi; “Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır Haksızlıklar karşısında ya da zulme şahit olduğunda susmak, engel olmaya çalışmamak yapılan zulme rıza göstermektir. 

Zalime ve yaptığı zulme destek olmaktır, zalimle birlikte yol edinmektir; dolayısıyla o da zulümdür. Bu durumda; “Zulme karşı durmak ibadettir” sözünün önemi ortaya çıkmaktadır,

Haydi, İzmir; senelerdir camiamız için yapılmayan doğruların, alınamayan hakların önündeki engellerin kaldırılacağı genel seçim için, sen de İzmir’den bir mum yak ve Sabahattin KÜLAH ve yönetimindestek olarak, Ankara ya bir selam yolla.

 

Sen, Türkiye nin ÖZGÜRLÜKLER ABİDESİ EGENİN İNCİSİSİN,

Özgürlükler ve haksızlıklara dur diyen başkenti, senden korkanların tabiriyle Gâvur İzmiri sin. 

Anadolu da yapılacak dernek seçimleri için örnek ve sembol şehrisin.

Haydi, İzmir; Sen kazanırsan camia kazanır, göster gücünü.

İzmir de yaşayan tüm dostlarımızın, arkadaşlarımızın, büyüklerimizin, küçüklerimizin bu kader seçiminde doğru yolu göreceği ve genel merkez yönetiminin önünde dağ gibi dikilerek, tekrar seçilmesine engel olacağı kanaatindeyim.

Aldığımız haber, duyumlar ve konuştuğumuz arkadaşlarımızdan gelen bilgi, Sabahattin KÜLAH ve yönetiminin seçimlere açık ara önde girdiğini ve büyük bir farkla kazanacağını yönünde.

Gelin sizde, camiamızın İzmir de ki özgür ve birlik beraberlik isteyen üyeleri olarak, bu başarı da kendinize haklı bir gurur edinin ve Sabahattin KÜLAH kardeşimizin yanında olmanın haklı gururunu yaşayın ve bu zaferde söz sahibi olun.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa, Ankara ve İstanbul Şube Başkanlıkları yönetim değişikliğinden sonra, sende özgür bir İzmirli üye olarak;

15 Mart 2015 İzmir Şubesi seçimlerinde Başkan adayı değerli Gazimiz Sn. Sabahattin KÜLAH ve yönetimine destek ver, haydi İzmir göster gücünü, göster özgürlüğünü.

Şimdiden; kardeşliğin, dostluğun, birlik ve beraberliğin kazanacağı şölen havasında bir seçim dilerim. 

 

GELİN BİRLİK OLALIM

DOĞRU YOLU BULALIM

TÜM HAKLARIMIZ ALALIM

HEP MUTLU KALALIM…

 

Saygı ve sevgilerimle…

 

Savaş YÜCEL (GAZİ)

 
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım