Bu haber 02 Mart 2015, Pazartesi 13:28 tarihinde eklendi. 1517 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haydi İzmir! Sıra Sende...

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara ve İstanbul Şube Başkanlıkları yönetim değişikliğinden sonra şimdi gözler 15 Mart 2015 İzmir Şubesi seçimlerine çevrildi. Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Genel Merkezi seçimine kısa bir süre kaldı. Mayıs 2015 seçimlerinde Genel Merkez yönetiminin değişmesinin yolu Şube Başkanlıklarındaki revizyondan geçiyor. Bugün konuya duyarlı olan, birlik ve beraberlik içerisinde bu dönüşümü isteyen herkesin katkısını bekliyor, Başkan adayı değerli Gazimiz Sn. Sebahattin KÜLAH ve yönetimini destekliyoruz.
Haydi İzmir! Sıra Sende...

Değerli arkadaşlar,

 

Artık mevcut sorunlardan dolayı söylenmeyi bir kenara bırakarak, çözüm için elimizi taşın altına koyma vakti gelmiştir. Şehit aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malullerini gerçek anlamda temsil edecek, onların sorunlarını sorunu bilerek çözüm merkezi olacak, yalnızca amacı Allah rızası için camiamıza hizmet etmek olan bir yönetimin iş başına gelmesi sizin ellerinizde.

 

İzmir'de olan tüm Şehit Aileleri ve Gazilerimizin dernek üyesi olmasalar bile üye olan kardeşlerimizi arayarak, onlara bir şekilde ulaşarak bu birlik ve beraberliğe katkı sağlamaları büyük önem arz etmektedir. Bugün el birliği içerisinde İzmir Şube Başkanlığında da dönüşümün sağlanması,Mayıs 2015 Genel Merkez seçimlerinin sonucunu belirleyecektir. 

 

Haydı İzmir! Sıra sende...

 

Hep birlikte Gazi Sebahattin KÜLAH ile yönetimini destekleyelim ve Mayıs 2015 seçimi sonucunu şimdiden belirleyelim... Başkan adayımıza aşağıdaki irtibat numarasından ulaşabilirsiniz. Allah yollarını açık etsin, yar ve yardımcıları olsun inşallah.

 

--------------------

Hamit YILDIZ

Gazi J. Yzb.

Gazihaber.com

 

 

İZMİR ŞUBESİ BAŞKAN ADAYI SN. SEBAHATTİN KÜLAH'IN TELEFON NUMARASI:

0 532 547 42 34

 

 

Not: Bundan sonra dernekçilikle ilgili yönetsel adaylık sürecimin bittiğini, hiçbir sivil toplum örgütü yönetiminde yer almayacağımı daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Kesinlikle hiçbir şekilde sözümden geri adım atmam asla söz konusu değildir.  Ancak mücadele etmek için yalnızca dernekte aktif yönetsel görev almak şart değildir. Bu kapsamda Mayıs 2015 seçimlerine kadar Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkez yönetimi değişene kadar Gazihaber.com'dan kalemimizle mücadelemize devam edeceğiz.

 

Kaynak: http://www.gazihaber.com/haber/5683/haydi-izmir-sira-sende.html

 

 
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım