Bu haber 25 Şubat 2015, Çarşamba 23:17 tarihinde eklendi. 1154 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ankara Şubesi Seçimlerinde Üstüner MİDİLİÇ'i Destekliyorum

İlk göreve gelmesi aşamasında arkasında durduğumuz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şubesi Başkanı Sn. Üstüner MİDİLİÇ, göreve geldiği günden bu zamana kadar yapmış olduğu icraat ve çalışmalarla göz doldurmuş, Ankara Şubeyi çok iyi seviyelere taşımıştır.
Ankara Şubesi Seçimlerinde Üstüner MİDİLİÇ'i Destekliyorum

Bundan sonra dernekçilikle ilgili yönetsel adaylık sürecimin bittiğini, hiçbir sivil toplum örgütü yönetiminde yer almayacağımı daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Zaman zaman ısrarla arayarak geri adım atmamı isteyen ağabeylerimiz ve kardeşlerimiz oluyor, hatta 20-30 kişi Gaziantep'e gelsek bizi mi kıracaksın diyenler de oluyor. Kimseyi buralara kadar boşuna yormanıza gerek yok, kesinlikle hiçbir şekilde sözümden geri adım atmam asla söz konusu değildir. Bu anlamda yersiz ısrarları bir kenara bırakırsak sevinirim. 

 

Ancak mücadele etmek için yalnızca dernekte aktif yönetsel görev almak şart değildir. Bu kapsamda Mayıs 2015 seçimlerine kadar Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri DerneğiGenel Merkez yönetimi değişene kadar Gazihaber.com'dan kalemimizle mücadelemize devam edeceğiz.

 

ANKARA ŞUBESİ SEÇİMLERİNDE GAZİ ÜSTÜNER MİDİLİÇ'İ DESTEKLİYORUM!

Duruşu her zaman net olan Gazi Üstüner MİDİLİÇ ve yönetiminin 1 mart seçimlerinde alacakları zafer aynı zamanda TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ GENEL MERKEZİNİN MAYIS SEÇİMLERİNİN SONUCUNU BELİRLEYECEKTİR. Aşağıda dernek şubesinin eski ve yeni halleri yer almaktadır. Çalışmaları ve gayretleri nedeni ile de Sn. MİDİLİÇ'e yüzümüzü kara çıkarmadığı için teşekkür ederiz.

1 Martta vereceğiniz oylar ile aslında bir anlamda Genel Merkez yönetimini seçeceksiniz.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şubesine katkılarından ve başarılı çalışmalarından dolayı şube başkanı Gazimiz Sn. Üstüner MİDİLİÇ'e ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI DERNEK BİNASININ ESKİ HALİ:

 

 

 

 

 

ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI DERNEK BİNASININ TADİLAT AŞAMASI:

 

 

 

 

 

ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI DERNEK BİNASININ YENİ HALİ:

 

 

 

Kaynak: http://www.gazihaber.com/haber/5671/ankara-subesi-secimlerinde-ustuner-midilici-destekliyorum.html

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım