Bu haber 24 Şubat 2015, Salı 10:49 tarihinde eklendi. 1998 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Camiamızın ve Üyelerinin Hizmetkarıyım

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şube Başkanı Sn. Üstüner MİDİLİÇ'in sitemize iletmiş olduğu mesajı sizler için yayımlıyoruz.
Camiamızın ve Üyelerinin Hizmetkarıyım
CAMİAMIZIN VE ÜYELERİMİN HİZMETKÂRIYIM...

 

Saygıdeğer camia mensupları;

 

Dernekçilik yorucu bir faaliyet olmakla birlikte; ailenize, eşinize, dostunuza, çocuklarınıza ayıracağınız vakitlerden fedakârlıklar yapmayı gerektirir.

 

Kim ne derse desin dünyada; Şehidinin Ailesine, Gazilerinin ve Ordu Vazife Malullerinin ailesine ve kendilerine hizmet etmek kadar güzel ve hayırlı bir iş olamaz.

 

Yaptığınız çalışmalar ve yapacağınız projelerle, camia insanını mutlu etmek ve onlardan hayır dua almak kadar güzel başka bir duygu yoktur.

 

En önemlisi ise; Hizmet etmekte olduğumuz dernek işlerinde, yapılacak yanlış veya hatalar ile Şehitlerin ve ailelerinin ayrıca Gazi ve ordu vazife malulü arkadaşlarımız ve ailelerinin ah ve vebalini almamaktır.

 

Ne mutlu ki, yaptığım görev sırasında kimseyi üzmediğimi, kayırmadığımı ve kimsenin ahını almadığımı düşünmekteyim, çok şükür vicdanım rahat.

 

Allahın izniyle ve alnımızın akıyla bir Ankara Şube seçimlerine daha gelmek nasip oldu.

 

Tüm engelleme, karalama ve bölme kampanyalarına rağmen, elimizden geldiğince ve ilk dönemki bazı acemiliklerimizle beraber, teslim aldığımız bayrağı daha yukarılara taşımaya çalıştık. Ve bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum.

 

Bir dönem daha Ankara Şube Başkanlığına talip olarak ve derneğimizi daha yukarılara taşımak azmindeyim, sizlerin desteği ve göstermiş olduğunuz güvenle bunu başaracağımız azim ve düşüncesindeyim.

 

Daha yapacak çok işimiz, alacak çok hakkımız ve kat edilecek uzun bir yolumuz var.

Kavgasız gürültüsüz ve dostluk içinde bir seçim atmosferine giderek, camiamız ve Ankara için hayırlı olan ekibin gelmesi temennisi içindeyim.

 

Bu dernek hepimizin ve yönetimimiz içinde rütbeli – rütbesiz arkadaşlarımız olacağı gibi, malul gazi ve ordu vazife malulü arkadaşlarımız, şehit anne babalarımız ve eşleri de olacaktır.

 

Ama ne yazık ki son zamanlarda ortaya çıkan bazı kıt akıllılar ve şahsi çıkarları camia çıkarları önünde giden ve yapmış olduğumuz yönetim planlamaları içine sokmadığımız bazı kendini bilmez insanlar, farklı dedikodular üretmekte ve içimize hizip sokmaya çalışmaktadır.

 

Benim için; Şehit Ailesi de, Malul Gazi ve Ailesi de, Ordu Vazife Malulü arkadaşlarım ve aileleri de bir değerdedir

 

Benim için camiam mensupları içinde rütbeli ve rütbesiz olsun herkes aynı değerdedir.

İnsanları rütbesine göre ya da Malul veya Vazife Malulü olmasına göre ayırma düşüncem ve lüksümde olamaz.

 

Benim için Batı da askerli yapıp sakatlanan arkadaşım da, doğuda sakatlanan arkadaşımda aynı değerdedir. Biz de aynı durumda ve batı da yaralanabilir sakat kalabilirdik.

 

Sizlerden ricam;

 

Şahsi çıkarları için daldan dala koşan, bir gün A şahsının bir gün B şahsının, diğer gün C şahsının yanında olan ve sürekli ortama nifak tohumları sokmak gayreti içinde olan insanlardan uzak durmanız, söylenilen yalan ve iftira kampanyalarına itimat etmemenizdir.

 

Tabi ki bu bir seçim ve bir kazananı olacak, kim kazanırsa kazansın camia adına çalışacaktır.

 

Şimdiden kardeşlik ve birlik içinde geçecek bir seçim diliyorum. Abdullah kardeşime ve ekibine de başarılar dilerim.

 

Şahsi düsturum; koltuklar geçici, kurumlar kalıcıdır. Bizler hizmet erleriyiz, ben de her zaman söylediğim gibi;

 

 

CAMİAMIZIN VE ÜYELERİMİN HİZMETKÂRIYIM...

 

 

Saygı ve sevgilerimle…

 

 

Üstüner MİDİLİÇ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimler Derneği Ankara Şube Başkanı

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım