Bu haber 20 Şubat 2015, Cuma 23:48 tarihinde eklendi. 3744 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Elazığ Ağır Bakım Merkez Komutanlığına İşçi Alımı

Elazığ ağır bakım merkez Komutanlığına terör mağduru {gazì ve şehit yakınları} şoför ve yük taşıma personeli alımı var başvuru internetten İşkur sayfasından Elazığ bölümüne girilerek yapılacak kadrolu bir iş başvuru süresi Şubat ayı 23 ü son henüz hiç başvuru yapılmamış.
Elazığ Ağır Bakım Merkez Komutanlığına İşçi Alımı

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; GENEL ŞARTLAR:

Talebe Ortaöğretim (Lise Mezunu), E Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olan ve İŞKUR da iş arayan kaydı Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde olan adaylar başvuru yapabilirler.

 

Talepte 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSSP94 puan türünden KPSS Sınavına girmiş olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

BAŞVURACAK ADAYLARIN BELGEERİNDE TERÖRLE MÜCADELEDE MALÜL SAYILMAYACAK DERECEDE YARALANDIĞINA DAİR KOMUTANLIK YAZISI İLE HASTANE RAPORUNDA DA TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANDIĞINA DAİR İBARESİ OLACAKTIR.

 

Sınavı kazanan ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanan adaylar işe başlama tarihinden önce SGK tarafından yetkilendirilmiş sağlık kuruluşlarından istihdam edilecekleri meslekte çalışmalarına sakınca bulunmadığına dair sağlık raporu temin edeceklerdir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğünden, Hizmet Merkezi Biriminden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden bireysel üye olarak başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adayların isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna ayrı bir liste ile bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Halil Bakır - 2015-02-22 00:03:07 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
Malul sayılmayan gazi nasıl oluyor bir insan ya maluldür yada değildir bırakında uzuv kaybına uğramış gerçekten muhtaç olan gazilerin önünüde tıkamayın gidin hakkınızı çalışarak alın bencillik yapıp başkalarının hakkını göz dikmeyin

0 kişi beğendi 0 kişi beğenmedi

Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım