Bu haber 13 Şubat 2015, Cuma 14:04 tarihinde eklendi. 1553 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit ve gazi isimlerini kullanarak para toplayanlara itibar etmeyin

Türkiye Harp Malülü ve Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık Son günlerde Konya Merkez ve İlçelerinde İş adamları, Eğitim Kurumları gibi Özel Kuruluşların telefonları aranarak Şehit aileleri ve Gaziler yararına Dergi, Gazete gibi yazılı ve görsel bir yayını göndermek suretiyle maddi yardım talep edilmektedir dedi.
Şehit ve gazi isimlerini kullanarak para toplayanlara itibar etmeyin
Işık yaptığı yazılı açıklama'da Türkiye Cumhuriyetinde Şehit Aileleri ve Gazilerini temsilen kanunen kurulmuş  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ve Muharip Gaziler Derneği dir. Bunun dışında kurulan vakıf ve dernekler Kişisel amaçlara hizmet etmekte olup derneğimizle bir alakası olmayıp Şehit ailelerini ve Gazilerimizi temsil etmemektedir Herhangi bir şekilde derneğimizin ismini kullanarak dergi, gazete ve benzeri yayınları göndermek suretiyle yardım isteyenlere itibar edilmemesi diye konuştu. 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım