Bu haber 31 Ocak 2015, Cumartesi 22:33 tarihinde eklendi. 2618 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Elinizi vicdanınıza koyup yarın sandığa öyle gitmenizi rica ediyorum...

Ankara Şubesi Eski Başkanı Gazi Hamit DÖLEK in Basın açıklamasını yorumsuz bir şekilde yayımlıyoruz.
Elinizi vicdanınıza koyup yarın sandığa öyle gitmenizi rica ediyorum...
Çok değerli Şehitgazi camiası bilindiği üzere Genel Merkez için Genel Başkan Taner URAN ve ekibine muhalif oldum.Abdullah GAZİOĞLU ve ekibine destek verdim.Gelinen süreçte Ekip arkadaşlarım Savaş YÜCEL, Güven ŞİMŞEK, Rasim YALÇIN ,Adullah GAZİOĞLU oldu.Savaş YÜCEL Güven ŞİMŞEK ve ben Platformdan ayrıldık. Nedeni ise yukarda resmi mahkeme celbindende anlaşılacağı üzere Taner URAN sanıktır.Aydoğdu YAŞAR çay içmek için çağırdığı Savaş Güven ve bana kumpas kurarak görüşmediğimiz konuşmadığımız Taner URAN ve ekibini olay yerine çağırmıştır.

Türkiyenin Şehitgazi ailesinin en başındaki insan 55 yaşında kalçadan protez bir gaziye insanların içinde ağza alınmayacak eşimi ve çocuklarımıda katarak sinkaflı küfürler etmiştir.Gaziler dernek başkanı Hakeret, birden Fazla kişiyle tehdit ve hakaret suçunu savcının iddianemesine göre işlemiştir.Aile dahil çocukları işin içine katmıştır.Ağza alınmayacak küfürleri hakaretleri tehditleri şahitlerin huzurunda yapmıştır. Kumpası kuran Aydoğdu YAŞAR hakkında ayrıca üçümüzde şikayetçi olacağız.

Etimesgut Ankara ve Genel merkez seçimlerinde yola çıktığımız Abdullah GAZİOĞLU yeterli desteği alamayınca yola çıktığı arkadaşlarını hiçe sayıp bunları tarafımıza yaptığını bildiği halde makam koltuk sevdası için Aydoğdu YAŞAR ve Taner URAN la gizli gizli ittifak yapmıştır.Şimdi soruyorum size bunlar size yapılsa siz bizden farklımı hareket ederdiniz?....

 

Sadece Ankara seçimlerini kazanmak için koltuk sevdasına herşeyi mübah gören bu zihniyet kaybetmeye mahkumdur...Taner URAN ve ekibine muhalif olan Genel Merkezde disiplin kurul Başkanlığı yapan Ümit Tepe'nin sonuna kadar ekibimle yanındayız.Ankara seçimleri içinde delikanlı gibi Taner URAN 'ın karşısında dimdik duran Üstüner Midiliç başkanın yanındayız.Hedefimiz Taner URAN ve ekibiyse elinizi vicdanınıza koyup yarın sandığa öyle gitmenizi rica ediyorum...Güçlünün zalimin yanında değil doğrunun delikanlının yanında olmanız dileğimle...Şerefsizce kazanmaktansa, şerefli kaybetmeyi onur bilenlere.

 

Hamit DÖLEK

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım