Bu haber 31 Ocak 2015, Cumartesi 21:43 tarihinde eklendi. 1414 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abdullah GAZİOĞLU ile birlikteliğime son veriyorum

Ankara Şubesi Eski Başkanı Gazi Hamit DÖLEK in Basın açıklaması
Abdullah GAZİOĞLU ile birlikteliğime son veriyorum
2014 Yılında Birlik ve Beraberliğin sağlanması ve Genel Merkezin yanlışları karşısında mücadele etmek maksadıyla kurulan TUSGAP'a katılarak Abdullah GAZİOĞLU önderliğinde başlattığlmız mücadelemizin yaklaşan Ankara Şube seçimleri sürecinde yola çıktığımız ilkelerden uzaklaşarak gereken desteği bulamaması sonucunda Abdullah Gazi OĞLU'nun Genel Merkez ve Genel BaşkanTaner URAN la ve destekçileriyle yaptığı gizli pazarlıklar ve destek isteme çabalarını tespit etmem sonucunda TUSGAP ve Abdullah GAZİOĞLU ile birlikteliğime son veriyorum.
Hiç kimse yola çıktıgı ve söz verdiği dava arkadaşlarını kendi çıkar makam ve beklentileri için satmamalıdır.
 
Bu sureçten sonra Ben ve birlikte olduğum ekip arkadaşlarımla Etimesgut Şube seçimlerinde Ümit TEPE, Ankara Şube Seçimlerinde Üstüne MİDİLİÇ ve Genel Merkez seçimlerinde Hüdaverdi MERCAN ile sonuna kadar omuz omuza yürüme ve birliktelik kararı aldım.
 
Şu an itibariyle Genel Merkez in karşısında en güçlü aday olarak gördüğüm Hüdaverdi MERCAN 'In etrafında toplanarak güçlerimizi birleştirerek amacımıza ulaşacağımız kanısIndayım.
 
Allah yolunu ve çizgisini   değiştirmeden kişisel menfaat ve çıkarsız davasına sahip çıkan bizlerin yar ve Yardımcısı olsun.
 
Saygılarımla
 
Hamit DÖLEK
Ankara Sube Eski Başkanı
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım