Bu haber 29 Ocak 2015, Perşembe 15:59 tarihinde eklendi. 1655 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Etimesgut Seçimleri...

2012 Yılında yapılan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şube Seçimlerinde Genel Merkezin ve Genel Başkanı desteklediği aday Gazi Aydoğdu YAŞAR'ın secimi Kaybetmesi sonucunda apar topar temsilcilikten Şube yetkisi verilerek açılan Etimesgut şubesinin açılma surecinde Genel Başkan ve Genel Merkez Yönetim Kurulunun birçoğunun ve kendilerine yakın bir çok üyenin Etimesgut şubeye kaydırılarak üye yapılması aşikardır.
Etimesgut Seçimleri...
2012 yılında ben ve bana inanan dostlarımızla çıktıgımız bu yolda Genel Merkez yönetiminİn degişmesi için tüm gücümüzle mücadelemiz devam etmektedir.
 
Bu mücadelede 01 Şubat 2015 tarihinde yapılacak Etimesgut Subesi seçimleri ciddi önemi arz etmektedir.
 
Çoğunluğunu Genel Merkez ve destekçilerinin oluşturduğu bir şubede mücadelemiz adına büyük bir özveri ve medeni cesaret göstererek Adayligini açıklayarak başını taşın altına koyan Gazi Ümit TEPE kardeşimi Kutluyor bu kutlu yolda Sonuna kadar Yanında olduğumu bilmesini istiyor Rabbimin Yar ve Yardımcısı olmasını Niyaz ediyorum.
 
Etimesgut seçimlerine hazırlandıgımız bu süreçte ümit TEPE kardeşimizin yanından bir an olsun ayrılmayarak desteğini esirgemeyen; Genel Merkez Disiplin kurulu Başkanı Alparslan HUYUK'e, Ankara Sube Başkan Ûstuner MİDİLİÇ'e, Ali ARMAN'a, Eski Ankara Şube Başkanı Hamit DÖLEK'e , Önder BORHAN'a, Mehmet KAPLAN'a, Bektaş ŞAHİN'e ve Etimesgut Şube üyelerine teşekkür ederim. Haklarını helal etsinler.
 
seçimler dostluk arkadaşlık hemşericilik ve çıkar ilişkilerinden uzak davasına sahip çıkma adına 7 yıllık süreyi sorgulayarak vicdanımızla bizleri temsil edecek insanları seçmek adına seçim günü oy'una davasına sahip tüm Üyelerimizin Gazi Ümit TEPE 'yi yanlız bırakmayarak destekleyeceklerinden şüphem yoktur.
 
Genel Merkezi ve faaliyetlerini eleştirerek Genel Merkezin adayına oy verecek tüm dava arkadaşlarıma bir kez daha soruyorum Gaziligimizi onurumuzu ve davamızı bir kez daha düsünerek o sandığa gidin.
 
SaygıIarımla
 
Gazi Hüdaverdi MERCAN
Genel Başkan Adayı
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım