Bu haber 28 Ocak 2015, Çarşamba 20:52 tarihinde eklendi. 1128 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Herşey Güvenle Başlar!

...Ben ve çalışma arkadaşlarımız ve büyüklerimiz kutlu davamızın birer neferleri olarak her zaman ve her yerde ve tarih kokan güzel İSTANBUL'umuzda ''HER ŞEY GÜVENLE BAŞLAR'' anlayışıyla, beni tanıyan veya tanımayan Tüm üyelerimize önümüzdeki hafta açıklamaya başlayayacağım TÜRKİYE'de ilk olacak güzel projelerimizle camiamızın yüreğini kıpırdatacak, heyecanlandıracak hayırlı hizmetlere vesile olmanın parçası ve öncüsü olmanın bilinciyle ''SÖZDE DEĞİL, ÖZDE'' olacağız...
Herşey Güvenle Başlar!

Çetin ve zor şartlarda geçen  KIŞ mevsiminde, karamsarlığı fazlasıyla yaşadığımız, sıcak diyaloglara ihtiyaç duyduğumuz veya içimizi ısıtacak sıcak haberlere ihtiyacımız var bugünlerde. KIŞ GÜNEŞİ arar olduk, içi umutlarla dolu olan, güvenle dolu olan, güzelikler arar olduk.

 

*****

 

Zaman hızla ilerlerken, bu günlerde üyeler olarak bağlı olduğumuz birçok illerdeki şubelerde 2015 mayıs ayında yapılacak GENEL MERKEZ seçimleri öncesinde şube başkan ve yönetimleri için seçimler yapılmaktadır. Şubelerin bir çoğu mevcut yönetimleri tekrar şeçerek güven tazeledi. Bazıları ise yeni yönetime seçildi. Üyelere yeni umutlar ve güven verildi. Bizler için sevindirici olan şu, kavga yok, gürültü yok, bel altından vurmak yok. Böyle olunca camiamımızın birlik ve beraberliğini pekiştiren güzel umutlar  ve tazelenen güvenle, her şubenin bundan sonra MİSYONU şu olmalı; SEN ocusun, SEN bucusun deyip ayırıştırma yapmak yerine, şehit yakını ve gazilerimizi ve vazife malüllerimiz adına, birlik ve beraberlik adına projeleri hayata geçirmek olmalı.
 
 
***** 
 
Derdi GAM olan şube ve yönetimleri ellerini vicdanlarına koyup bırakıp gitsinler temsillerden, derdi HİZMET olan aday ve şube yönetimleri ise GENEL MERKEZ ile koordineyle, projelerle üyelerimize hizmetler sunsunlar, aday arkadaşlar ise, kısır çekişmeleri bırakıp kendilerini projelerle tanıtsınlar. Biz şehit yakını ve gazilerin ASIRLIK ÇINAR  misali, geçmişten geleceğe var olan devasa ONURLU VE ŞANLI duruşumuzu ancak ve ancak birlik ve beraberlikle ve  bize yakışır hizmet ve projelerle ayakta tutabiliriz.
 
 
*****
 
 
Ben ve çalışma arkadaşlarımız ve büyüklerimiz kutlu davamızın birer neferleri olarak her zaman ve her yerde ve tarih kokan güzel İSTANBUL'umuzda ''HER ŞEY GÜVENLE BAŞLAR'' anlayışıyla, beni tanıyan veya tanımayan Tüm üyelerimize önümüzdeki hafta açıklamaya başlayayacağım  TÜRKİYE'de ilk olacak güzel projelerimizle camiamızın yüreğini kıpırdatacak, heyecanlandıracak hayırlı hizmetlere vesile olmanın parçası ve öncüsü olmanın bilinciyle ''SÖZDE DEĞİL, ÖZDE'' olacağız. Şube yönetimlerine seçilen ve seçilecek TÜM ŞUBE BAŞKANI ve YÖNETİMLER'ini tebrik ediyor, hizmetlerinin esas olacağı çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
 
Saygılarımla!     
 
 

Gazi Önder ÇELİK

İstanbul Şubesi Başkan Adayı

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım