Bu haber 04 Ocak 2015, Pazar 12:20 tarihinde eklendi. 2487 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beni de Üyelikten Derhal Atın!

...Hep koltuk, koltuk, koltuk diyenlere kapak olması açısından, alın koltuğunuzu başınıza çalın demeyi hep istemiştim. Nasip bugüneymiş...
Beni de Üyelikten Derhal Atın!

Geçtiğimiz günlerde değerli Gazimiz Sn. İbrahim LALE'nin Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkezinden gönderilen bir yazı ile Ankara Şube Başkanlığından atılmak istendiğine ilişkin haberimizi yapmıştık.

 

Daha önceden dernek Genel Merkezinin Gaziantep Şube Başkanlığına gönderdiği şahsımın üyelikten atılma talebine ilişkin olarak Gaziantep Şubesi dik duruşunu gösterdi ve üyelikten atılmadım. Bunun üzerine Gaziantep Şubesi ile ilgili kapatma kararı bile alındı.

 

Ben de sonradan sorun olmaması adına Ankara Şube Başkanlığına üye oldum. Aynı zamanda dernek Genel Merkezi yönetiminde olmasını planladığımız değerli Gazimiz Sn. İbrahim LALE'nin de Ankara Şube Başkanlığına üyeliğini gerçekleştirmiştik.

 

Sonunda değerli Gazimizi üyelikten atmayı başarmışlar. Neymiş üyeliği geçersizmiş vs...

 

Ben de Genel Merkezin üyelikten çıkarılması için defaatle yazı gönderdiği bir kişi olarak Ankara Şube Başkanlığına üye oldum. Demek ki benim de üyeliğim geçersiz. Bunun yanında Gazi İbrahim LALE'nin olmadığı bir yönetimde asla yer almam ve almayacağım.

 

Hep koltuk, koltuk, koltuk diyenlere kapak olması açısından, alın koltuğunuzu başınıza çalın demeyi hep istemiştim.

 

Nasip bugüneymiş...

 

Bizim koltuk, mevki ve makam sevdamız asla olmadı. Tek derdimiz Şehit aileleri ve Gaziler için bir nebze hayırlı işlere vesile olabilmekti. Bunu anlatamadık birilerine... Ya da anladılar anlamak istemediler. 

 

Gazi İbrahim LALE'nin olmadığı bir yönetimde asla olmayacağımdan dernekçilikle ilgili yönetimsel adaylık sürecim bugün itibari ile sonlanmıştır. 

 

Ayrıca buradan üyelikten atılmamı kolaylaştırmak adına, üyelikten atılma nedeni olarak, Genel Merkezin Ankara Şube Başkanlığına şahsımla ilgili göndereceği her türlü gerekçeye karşı herhangi bir savunma yapmama gerek kalmaksızın, ileride mahkeme yoluna da gitmeyeceğimi ve asla itiraz etmeyeceğimi kabul ederek, gönül rahatlığı ile dernek üyeliğinden atılmamın sağlanmasını arz ederim.

 

İlk başlarda birkaç editör arkadaşla birlikte verdiğim mücadeleye son yıllarda yalnız devam ettim. Yaptığımız çalışmalarda asla ayrım yapmamamıza rağmen bizi ayrımcılıkla suçlayanlar da oldu. 

 

Bütün bu çalışmaların üstüne dernek çalışmaları eklenince zaten bünye de kaldırmıyordu. Aileme de vakit ayıramıyordum. 

 

Bu kararımdan dönüşüm asla söz konusu değildir. 

 

Burada Genel Merkez seçimlerinde Taner URAN'ın ya da işaret ettiği kişinin kazanma ihimali de zaten bu üyelikten atma işlemi ile kalmamıştır. 

 

Yerine gelecek yönetimden ricam, bugün yapılanların hesabının eski yönetimden sorulmasından ibarettir. 

 

Saygılarımla,

 

 

                                                                              Hamit YILDIZ

 

                                                                              Gazi J. Yzb.

 

                                                                              Gazihaber.com

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
ali - 2015-01-04 23:18:35 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
Evet arkadaş bende öyle diyorum allah akıl fikir versin diyorum gerçi ben bu tür şeyler den fazla anlamıyorum ama tek anladığım kadarıyla o yönetimde kiler bugün kadar şehit aileler olsun gazi ve Gazi aileler olsun hangi sorunları Hagi dertleri dinledi ler ve yaptılar ve hangi şehit ve gazi ailesi bu yönetimi tanıyor tek tanıdığımız bi Hamit abi ile ibrahim abi var ve eminim ki yüzde doksan beşi de aynı benim gibi düşünüyor iyi geceler sevgive saygilarimla

11 kişi beğendi 3 kişi beğenmedi

gazi - 2015-01-04 19:24:38 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
ANKARADA İŞ YAPMAYAN GENEL MERKEZ YÖNETİMİ İŞ YAPANLARIN TEKERİNE NEDEN TAŞ KOYUYORSUNUZ VİCDANSIZLAR NEDEN SESSİZ KALIYONUZ SİZE NE VAAT ETTİLER DE SUSUYORSUNUZ YADA NE ALDINIZ AÇIKLAYINDA BİLELİM RAHAT RAHAT UYUYABİLECEKMİSİNİZ

10 kişi beğendi 5 kişi beğenmedi

gazi - 2015-01-04 19:21:23 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
kına yakın yazıklar olsun hepinize genel merkez ve yönetimi sesini çıkarmayanlar yazıklar olsun sizleri allaha havale ediyorum

9 kişi beğendi 4 kişi beğenmedi

gazi - 2015-01-04 14:50:31 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
allah akıl fikir versin genel merkez ve yönetimine şehit ailelerine gazilere bir nebzede olsa yardımcı olan ibrahim kardeşimizi üyelikten attınızda başınız göğemi erdi yazıklar olsun hepinize allah sizi bildiği gibi yapsın tabi siz ANKARADA bişey yapmıyorsunuzya yapanda bizden değil benim dediğim olur mantığı her zamanki gibi sizde artık yazacak çok şey var ama yazmak istemiyorum o kadar küçüldünüzki birde bravo size tüm şubelerin sesinide kestiniz hiç kimse sesini çıkaramıyor nede olsa siz kralsınız yaaa

12 kişi beğendi 6 kişi beğenmedi

Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım