Bu haber 29 Aralık 2014, Pazartesi 11:09 tarihinde eklendi. 2676 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Daire Başkanlığından Gelen Yanıt

Gazi J. Asb. Sn. M. Gökhan ALTINTAŞ'ın ücretsiz seyahat kartlarının yeniden dizayn edilmesine yönelik olarak yapmış olduğu başvurusuna Şehit Yakınları ve Gaziler Daire Başkanlığınca verilen yanıt aşağıda sunulmuştur. Gelen yanıtta Sivil Toplum Kuruluşlarının da görüşünün alınarak bu kartların çıkarıldığı açık olarak belirtilmektedir. Peki şimdi kartın nihai halinde tanıtım kartı misyonunu yitirmiş olmasında suç Bakanlığın ya da Daire Başkanlığının mı, onları yanlış yönlendiren ve üyelerinden bihaber bazı Sivil Toplum Örgütlerinin mi diye sormadan edemiyoruz. Değerli Gazimizin mesajı ile Daire Başkanlığı yazısı aşağıda sunulmuştur.
Daire Başkanlığından Gelen Yanıt

GAZİMİZİN MESAJI:

 

Ben Gazi J. Asb. M. Gökhan ALTINTAŞ,

ASPB'lığının ücretsiz seyahat kartları ile ilgili cevabi yazısını gönderdim. 

STK'lardan bahsediyor. Bu tür yöneticiler STK'ları yönettiği müddetçe onurlu insanların söyleyeceği söz kalmıyor maalesef.  

Saygı ve selamlarımla. 

 

Murat Gökhan ALTINTAŞ 

Gazi J. Astsb.

 

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER DAİRE BAŞKANLIĞINDAN VERİLEN YANIT:

 

 

Kaynak: http://www.gazihaber.com/haber/5462/daire-baskanligindan-gelen-yanit.html

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
MUHAMMED SABRİ YİĞİT - 2014-12-30 12:52:18 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
gelen yazının başındaki cümle herşeyi özetliyor bakanlık bunun ücretsiz seyahat kartı olduğunu kabul ediyor oysaki bizim talebimiz bir kimlik verilmesi zaten birçok gazimiz seyahat etme ye bile müsait değil ama bu kartla şehit yakını gazi gazi yakını olduğunu çoğu resmi kurumlara dahi ispat edemez insan bu daire başkanlığından da bakanlıktan da hiç bir şey olmaz emin olun boşuna kendi psikolojinizi yıpratmayın çünkü ben çok yıprattım bimerle telefonla e maille gelen cevaplar birbirinin kopyası Allah sonun hayır etsin saygılar

0 kişi beğendi 0 kişi beğenmedi

Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım