Bu haber 18 Eylül 2014, Perşembe 13:39 tarihinde eklendi. 1636 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vatan Size Minnettar

Değerli Gazimiz Sn. Bekir Nihat ERDEN'in yazısını sizler için yayımlıyoruz.
Vatan Size Minnettar
19 Eylül  gaziler günü çeşitli ziyaretler sizin için ne yapsak azdır. Vatan size minnettardır. Boş sözler boş vaatler inancımız kalmadı bu sözlerebırakın özlük haklarını yeniden düzenlemeyi kanunlarla verdiğiniz haklarımızı bile kullanamıyoruz.

 

Verdiğiniz hakları kullanmak istediğimizde azar işitiyoruz hakarete maruz kalıyoruz. Özel Eğitim kurumları hangisinin kontenjanı tam dolu hangisi isteyerek Şehit yada gazi çocuğunu okutuyor bunları biliyor musunuz takip ediyor musunuz hayır bizleri muhattap edip azarlatıyorsunuz.

 

Özel Eğitim Kurumlarına gittiğimizde bizi güler yüzle karşılıyorlar nezaket desen alası ne zaman ki şehit ailesi yada gazi olduğumuzu söylüyoruz o gülen nezaket sahibi müdür gidiyor yerine başkası geliyor sanki mübarek sirke satıyor başlıyor okul giderlerinden öğretmen giderlerinden sonrası işi beleşciye kadar götürüyorlar hanginizin haberi var bundanpeki verdiğiniz kanunlardan faydalanmak istediğimizde torpil aradığımızı kaçınız biliyor evet maalesef  haklarımızı almak için torpil arıyoruz bulan faydalanıyor bulamayan kaderine küsüp gidiyor.

 

Vazife malüllerini, onların sorunlarını anlatmaya kalemler yetmez onlar görünmez adamlar iyi yada kötü herkesimin özlük hakları düzeltilir onları kimse görmez.

 

Kanunların uygulanmasındaki aksaklık çok büyük sesimizi duyurması gerekenDernek ve Vakıf yöneticileri maalesef onlar da sizin gibi duyarsız.

 

 

Ya sözünü tutun ya da boş vaadler vermeyin karnımız tok bunlara.

 

Şehitlere Gazilere ve Vazifi malüllerine değil

Vatan asıl size minnettar ve Sizin için ne yapsak azdır.

 

Gazi Bekir Nihat ERDEN

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım