Bu haber 10 Eylül 2014, Çarşamba 11:34 tarihinde eklendi. 5797 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2. Kura Atamaları Bayram Hediyesi Olacak

Güvenilir bir kaynaktan aldığımız bir duyuma göre 2. kura atamaları da aynen 1. kura atamalarında olduğu gibi bayram öncesine yetiştirilecek. Atamada 2000 kişi gibi bir sınır bulunmayıp, kuradan 10 gün öncesine kadar Devlet Personel Başkanlığına iletilecek bütün adayların kura yolu ile ataması yapılacak.
2. Kura Atamaları Bayram Hediyesi Olacak

İş hakkı kapsamında yapılan atamalarda il Müdürlüklerinden komisyon kararı alınarak modül üzerinden gönderilme sırasına göre işlem yapıldığından İl Müdürlüklerinin çalışma hızı da büyük önem kazanıyor. İl Müdürlüklerince iletilen ve Bakanlıkça da uygun görülerek Devlet Personel Başkanlığına gönderilen isim listesinin kaç kişi olursa olsun herhangi bir sayı sınırı olmaksızın 1500'de olsa, 2500'de olsa atamaları yapılacak. 

Kurban Bayramının başlangıç tarihi olan 4 Ekim'den önce belirlenecek herhangi bir günde 2. kura atamalarının yapılacağını değerlendiriyoruz.

 

Kaynak: http://www.gazihaber.com/haber/4810/2-kura-atamalari-bayram-hediyesi-olacak.html

Yazdır Paylaş
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım