Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmai" /> Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmai"> Kumartaşlı'dan Kutlama Mesajı Haberi Şehit Gazi Haberleri | Şehit Gazi Haber | Güncel Haberler
Bu haber 21 Ağustos 2012, Salı 12:18 tarihinde eklendi. 1304 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kumartaşlı'dan Kutlama Mesajı

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmai

Kumartaşlı'dan Kutlama Mesajı
Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI Türk Kara Kuvvetleri Komutanlığının  2221 nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

 

"Kara Kuvvetleri Komutanlığı, kuruluş tarihinden bu yana ülke savunmasında ve vatanın bölünmez bütünlüğünün korunmasında üstlendiği tüm görevleri büyük başarıyla yerine getirmiştir. Bu uğurda şehitler vermiş, üstün görev anlayışıyla Türk Milleti'nin gönlünde seçkin ve saygın bir yer edinmiştir.

Tarihi, büyük başarılar ve eşsiz kahramanlık destanlarıyla dolu olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı, ülke savunmasında, birlik ve dirliğimizin korunmasında her zaman en büyük güvencemiz olmuştur.

Mevcut yapısıyla milli birliğimizin ve vatanseverliğimizin çelikleşmiş ifadesini temsil eden Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak, yüce milletimizin gönlündeki yerini ebediyete kadar koruyacaktır. Her ne kadar son zamanlarda Türk Silahlı Kuvvetlerini yıpratıcı bazı girişimlerde bulunulmuş olsada Türk Silahlı Kuvvetleri onurlu şerefli görevini iç ve dış tehditlere karşı her zaman yerine getirecektir.

 Bağrından kopmuş Şerefli Türk GAZİSİ olarak bünyesinde 5 yıl seve seve görev yaptığım bu kurum için görev verilirse tekrar ölüme hiç gözümü kırpmadan gideceğimi bildirir.Tüm Komutanlarımın ellerinden öper Kara Kuvvetleri Komutanlığımızın kuruluş yıldönümünü bir kez daha kutlarım ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan küçücük kafalarından bölünme,ayrı bir devlet kurma gibi hayaller kuran dış güçlerin desteklediği eli kanlı bölücülere sesleniyorum akıttıpınız kanda boğulacaksınız değil bir Şehit Bin Şehit versek de bu ülkenin bir çakıl taşını dahi alamayacaksınız. 

Tüm Şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, Ailelerimize Baş sağlığı diliyor,tüm Kara Kuvvetleri mensuplarının gününü kutlarım."Saygılarımla Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım