Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesini Piyade Albay Tayya" /> Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesini Piyade Albay Tayya"> Değerli Komutan Yolun Açık Olsun Haberi Şehit Gazi Haberleri | Şehit Gazi Haber | Güncel Haberler
Bu haber 21 Ağustos 2012, Salı 12:18 tarihinde eklendi. 1451 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Değerli Komutan Yolun Açık Olsun

Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesini Piyade Albay Tayya

Değerli Komutan Yolun Açık Olsun
Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesini Piyade Albay Tayyar Karahan ziyaret etti.

Dernek Başkanı Ümit Taydaş, ‘‘Manisa 1.Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığında görev yapmakta olan Piyade Albay Tayyar Karahan’ın Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz için yaptıklarını hiçbir zaman unutmayacağız. Bizlerle ilgili olarak Şehit Gazi İşlem Şubesinde görevliyken gerçekleştirdiğiniz çalışmalarla tarafımıza büyük yararlılıklar sağlayarak hepimizin gönlünde taht kurdunuz. Gerçek anlamda katkı sunmanızla şubemizin yükselmesine belli bir kaliteye kavuşmasına destek verdiniz. Yaptıklarınız asla unutulmayacaktır. Değerli Komutanım, daima yanımızda olmanızdan büyük onur duyduğumu tarafınıza hazırlatmış olduğumuz teşekkür belgesini kabul etmenizle bizi sevindireceğinizi belirtmek isterim. Aynı zamanda bugün derneğimize yapmış olduğunuz ziyaretinizin Erzincan’a tayin olmanızdan dolayı veda anlamına da geldiğini bilmekteyiz. Şunu unutmamanızı ifade etmek isterim ki, başta ben olmak üzere Şehit Ailelerim ve Gazilerim sizi hiçbir zaman unutmayacaktır. Teşekkürler değerli komutanım… Teşekkürler değerli ağabeycim, yolun daima açık olsun’’ dedi.

Piyade Albay Tayyar Karahan ise, ‘‘Meslek hayatımda Şehit Ailelerime ve Gazilerime hizmet ettiğim dönem en güzel zamanımdı. Şehit Aileleri ve Gazileri benim için büyük öneme haizdir. Şimdiye kadar verdiğim desteği daima sunacağımı unutmayın. Tayin olmam sizlerden ayrıldığımı göstermez. Gönlüm sizinle bilmenizi isterim. Dernek Başkanı Ümit Taydaş’a ve değerli yönetim kurulu üyelerine gayretleriyle elde ettikleri bu güzel neticeden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Şahsıma hazırlattığınız teşekkür belgesini en içten duygularımla alıyorum’’ diye konuştu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım