Bu haber 08 Haziran 2013, Cumartesi 00:19 tarihinde eklendi. 1714 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Müsabaka Yerlerine Girme ile ilgili hakkın kullanımı ne şekilde olmaktadır?

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Müsabaka Yerlerine Serbest Giriş Yönetmeliği hükümlerine göre söz konusu Genel Müdürlük tarafından çıkarılan talimatlar uyarınca;
Müsabaka Yerlerine Girme ile ilgili hakkın kullanımı ne şekilde olmaktadır?
1. Kullanım hakkı Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne ait olan tesislerde yapılacak spor karşılaşmalarında SGK tarafından kendilerine "Gazi Tanıtım Kartı" verilmiş gaziler için özel yer tahsis edilir.
 
2. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne ait olup, spor kulüplerine veya kamu kurum ve kuruluşlarına protokol karşılığında devredilen, kiralanan veya süreli kullanım hakkı tesis edilen stadyumlara, gazilerin girmesi için her türlü tedbir alınır ve gereken kolaylık gösterilir.
 
3. Gazilerin söz konusu spor karşılaşmalarına SGK Tanıtım Kartı göstermek suretiyle girmeleri sağlanır.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
ramazan KAN - 2013-06-08 09:30:21 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
bu konuda kesinlikle biz gazilere saygısız davranılıyor..ben pendikte ikamet etmekteyim PENDİK SPORUN maçına kapıdaki görevli bize beklememizi söyledi 1 saatten fazla beklememize rağmen bizi içeriye almadı...bende em. ast sub. arkadaşımla beraber oradan ayrıldık.ondan sonra birdaha hiç gitmedim.........

20 kişi beğendi 0 kişi beğenmedi

Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım