Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin, Ailelerinin ve tüm İslam alemi" /> Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin, Ailelerinin ve tüm İslam alemi"> MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN Haberi Şehit Gazi Haberleri | Şehit Gazi Haber | Güncel Haberler
Bu haber 21 Ağustos 2012, Salı 12:18 tarihinde eklendi. 1328 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin, Ailelerinin ve tüm İslam alemi

MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin, Ailelerinin ve tüm İslam aleminin Mübarek Miraç kandilini tebrik ediyor, kandilin ülkemize ve memleketimize hayırlar getirmesini ve terör belasının biran önce son bulmasını Cenab-ı Hak’dan niyaz ediyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdülillah, Elhamdülillah, Elhamdülillahi Rabbil âlemin. Vessalâtû vesselâmû ala seyyidina Muhammed'in ve alâ âlihi ve sahbihi ecmain. Esselâtû vesselâmû aleyke Ya Rasûlullah, esselâtû vesselâmû aleyke Ya Habiballah, esselâtû vesselâmû aleyke Ya Seyyidel evveline vel âhirin, hüvel Evvelü, vel Ahirû, vez Zahirû, vel Batin. Ve hüve bi küllişey'in alim.

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla Hamd, âlemlerin Rabbi olan Allah içindir. Salât ve selâm; Efendimiz Muhammed'e, O'nun âline ve bütün ashabının üzerine olsun! Salât ve selâm Senin üzerine olsun Ey Allah'ın Rasûlü. Ey Allah'ın sevgilisi, salât ve selâm Senin üzerine olsun! Ey öncekilerin ve sonrakilerin Seyidi! salât ve selâm Senin üzerine olsun! Allah ezeli ve ebedidir. O zahir ve batındır ve O her şeyi hakkıyla bilendir.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım