Bu haber 30 Ocak 2013, Çarşamba 10:49 tarihinde eklendi. 2147 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ne işi varmış?

Gazi E. J. Astsb. Hüseyin Hüsnü ÇINAR'ın Ne işi varmış? Başlıklı Köşe yazısı.
Ne işi varmış?
Ne işi varmış? Atatürk bir kongre yemeğinde iken masasında silah arkadaşları ile oturmakta ve yemeğe eşlik etmektedir. O sırada bir İngiliz komutanı Atatürk'e dik dik bakmaktadır ve bu olay gece boyunca devam etmektedir ve Atatürk'ü inanılmaz rahatsız etmektedir... Sonunda Atatürk dayanamaz, yaverini çağırır ve der ki ; -"Yaver, git sor bakalım bu İngiliz komutanı bana neden sürekli bakıyor ?.." Yaver gider sorar ve Atatürk 'ün yanına geldiğinde Atatürk'e şu cevabı verir; -"İngiliz komutanı diyor ki; siz benim babamı Çanakkale'de şehit ettiniz… !!! Atatürk Gayet sakin ve işibilir tavrı ile tekrar yavere döner ve der ki ; -" Yaver git ona sor bakalım; Babasının Çanakkale'de ne işi varmış? " 


 


 

   Bu günlerde eli kanlı hain terör örgütü yandaş ve siyasi uzantıları o kadar şımardılar ki, kuyruklarına basılmış gibi ciyak ciyak bağırıyorlar. -Bizim de çocuklarımız öldürülüyor yeter artık bu kan dursun …!!! -TSK operasyon yapmasın…!!! -Çocuklarımıza bomba atmasın…!!! 


 


 

   Şimdi biz de bazı sorular soralım; 


 

   -Çocuklarınızın ellinde silah dağlarda ne işi var?


 

   -Askeri tesislere saldırıp neden askerlerimizi şehit ediyorlar? 


 

   -Karakollara saldırıp neden polislerimizi şehit ediyorlar? 


 

   -Neden masum sivil vatandaşlarımızı katlediyorlar? -Neden kamu tesislerimize okullarımıza saldırıp yakıp, yıkıyorlar? 


 

 

 

   Hüseyin Hüsnü ÇINAR

 

 

   Gazi E. J. Astsb.

 

 
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Murat SAN - 2013-01-30 21:44:35 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
nedeni basit başka bayrak ayrı toprak gerisi hikaye hüsnü abi

7 kişi beğendi 0 kişi beğenmedi

Gazi Hasan - 2013-01-30 13:24:13 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
Hüseyin bey ağzına ve yüreğine sağlık bundan daha güzel izahat olamaz tabiki anlayana,bu vatana,,askerine,bayrağına ve vatandaşına silah çekip kahbece vuracaksın ından sonrada birtakım haklarımız diye çıkıp meclisde hak iddia edeceksin ve bazı densizlerde bunlara desdek verecek ALLAH bunları ve bu gibi düşünen desdehcilerini kahretsin.Saygılar

6 kişi beğendi 0 kişi beğenmedi

unutulan - 2013-01-30 12:53:30 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
sn başbakan bedelliden elde edilecek gelirin şehit aileleri ve gazilere dağıtacaklarını gün gibi hatırlıyorum.bedellinin manası ney ne anlama geliyor acaba insanlar biraz düşündümü aklına gelen ilk şey bu ülke uğruna bedel ödeyenlerin var olduğudur hal böyleyken bizlerin adını kullanarak toplanan paralar bizlere onda biri dahi verilmiyor. sitemizdeki değerli yorum yapan arkadaşlarımıza soruyorum açlık grevi yapalım dediniz başladınız da belirli vaatler karşılığında vaz geçtiniz iki ayda geçti elimize geçen ne yine kandırıldık yine hüsrana uğratıldık deyerli gazi kardeşlerim hep birlikte çalınan haklarımızı bir araya gelerek arayalım yeter artık ne olacaksa olsun bence bundan daha kötü bir durumda olamaz... hatırlarsanız bundan 3 yıl önce bizlere iş verilecekti dediler sadece şehit ailelerine verildi biz gaziler unutuldu en azından tedavi esnasında kendi iş hakkını ailelerine verenlere verilmeliydi.maaşlara zam dediler yalan çıktı madalya maaşı dediler yine palavra oldu deney tahtası olduk hep kandırılan biz olduk değerli site yöneticileri birşeyler yapma zamanı geldi geçiyor sizler bizlerin sesisiniz sizlerin önderliğinde ankara da çalınan elinden alınan haklarımızı hep birlikte arayalım yazacak çok şey var ama kısa kesiyorum sn TANER URAN BEDELLİDEN BİZLERE HAK VERİLMESE SOKAKLARA DÜKÜLECEGİZ DEMİŞTİ HADİ BAŞKAN BU DEFA DA BİZİM İÇİN BİR KARAR AL BİZLERDE SENİN ARKANDA TÜM TÜRKİYEDEKİ GAZİLER OLARAK ARKANDA GELELİM SESİMİZİ DUYURALIM BEN GEMİ İSTEMİYORUM İNSANCA YAŞAYACAĞIM BİR HAYAT İSTİYORUM YETER ARTIK bu yazdıklarıma cevap verin birlik olalım haklarımızı alalım .saygılar

8 kişi beğendi 1 kişi beğenmedi

Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım