Bu haber 26 Kasım 2012, Pazartesi 19:36 tarihinde eklendi. 2670 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hamit Dölek Taki Tapancı İstifa Etsin...

Görevinden Alınan Eski ANKARA Şube Başkanı Hamit Dölek'in Genel merkez Denetleme kurul üyesi Taki Tapancı hakkındaki iddia ve ve suçlamalarını Tarafsız ve Yorumsuz Olarak Yayımlıyoruz.
Hamit Dölek Taki Tapancı İstifa Etsin...
Hamit Dölek'in Açıklaması

Sayın Taki TAPANCI Ankara Şubesinin seçimlerine hazırlanırken Şube Başkanı Mehmet KARAPINAR'ın odasında Mehmet KARAPINAR, Metin YOLA ve diğer arkadaşlarla birlikteyken senin ne söylediğini şimdi deşifre ediyorum.

 

Şubat ayında Sayın Taki TAPANCI Ankara Şubesini aldıktan sonra Genel Merkezi yıkarız dedin mi demedin mi? Beni İzzet ERTUNÇ'la ilk tanıştıran sensin. Beni rahabiltasyona çağırdın. Bende işyerinden izin alarak rahabilitasyona geldim.

 

Sen ve ben, İzzet ERTUÇ'la buluşduk ve Genel Merkez için 8-10 şubeyi bana bırakın dedin mi demedin mi? İzzet ERTUNÇ'u telefonla arayarak bu haksızlığa üzüldüğünü belirttin mi belirtmedin mi?

 

Üzüntüsünü belirten kişi denetim raporunu kasıtlı olarak yazmaz. Raporda yazdığın eksiklikleri benden talep etmediğin halde Ankara Şube Başkanı olarak denetimde tek başıma sizlere yardımcı olmak için çalışmadım mı?

 

Bu olanları önce Yüce RABBİM sonrada Cengiz bey biliyor. Sayın Taki TAPANCI bu sözlerinden ve yaptıklarından dolayı seni istifaye davet ediyorum ve seni Yüce Rabbime havale ediyorum nasıl olsa bu dünya geçer öbür tarafta ne yapacaksın Sayın TAPANCI.   

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Orhan SÖNMEZ - 2012-11-27 11:01:56 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
Hamit bey.Terbiyesiz,kişiligi oturmamış,çift kişilikli insanlarla mücadele etmek çok zor.Onları yalnız Allaha havale et.Gerisini Yüce Rabbim halleder.Sen canını sıkma.Sadece sabır.Sabredenler hep kazanmıştır.Saygılarımla.

11 kişi beğendi 1 kişi beğenmedi

Ünyeli ali - 2012-11-26 19:55:19 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
istifa etmezler hamit abi. istifa etmezler. zaten taner uramın denetim ve disiplininde bulunanların tamamı, bir önceki seçim de dahil, uran aleyhine çalıştıktan sonra, şimdi neden ve nasıl ve ne amaçlarla o yönetimlerde yer almıştır bir düşünmek gerek. bu arada bu camianın en güvenilmezlerinden birini istifaya davet etmişsin ama istifa edeceğine hiç güvenme. dedim ya bu camianın en güvenilmezlerinden biri. bir de bozacının şahidi şıracı olur. sakın unutma, seni tanıştırdığı arkadaşta bu caminann en önde güvenilmezlerinde liste başı. yani kıscası seni harcamışlar bereberce, malum herşey ortada. yol arkadaşlarınız ve yönetim arkadaşlarınız tamemen yanlış. özellikle şıracı ve bozacı.

17 kişi beğendi 1 kişi beğenmedi

Hatice ÖZDEMİR - 2012-11-26 19:46:16 - Kullanıcıya Mesaj Gönder - Editöre Şikayet Et
Hamit bey; biz sizi de, taner uran ve tayfasınıda iyi biliyoruz. Taki TAPANCI öbür tarafta ne mi yapacak? Şu an olduğu gibi Taner uran a TAPAN maya devam edecek. Ben derim ki Taki tapancı, Allahtan başkasına TAPILMAZ. Ama sen, bu dünyada olduğu gibi, öbür dünyada da taner uran a TAPAN maya devam edeceksen o başka.

17 kişi beğendi 1 kişi beğenmedi

Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım