• Şehit yakınları ve gaziler için boş kadro var mı? sorusu Şehit yakınları ve gaziler için boş kadro var mı? sorusu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam tarafından yanıtlanması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclis'ine yazılı soru önergesi verdi.
  • TOKİ Balıkesir Gönen\'de 45 bin TL\'ye satılık Konut TOKİ Balıkesir Gönen'de 45 bin TL'ye satılık Konut TOKi tarafından Balıkesir Gönen'de inşaa edilen konutlar'ın Alt Gelir Grubunda en yüksek fiyat 56 bin 948 lira en düşük fiyat ise 45 bin 854 lira olarak belirlendi.
  • Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğini Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğini Ziyaret Etti Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım, Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğini ziyaret etti.
  • Şehit ve Malul Yakını Polis Memurlarına Tayin Kolaylığı Şehit ve Malul Yakını Polis Memurlarına Tayin Kolaylığı Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde geçtiğimiz günlerde yapılan bir değişiklik ile Şehit ve Vazife Malullerinin emniyet teşkilatında görevli o
  • Ankara Şubesindeki Örnek Değişim Ankara Şubesindeki Örnek Değişim Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Şube Başkanlığı resmi internet sitesi olan Ankarasehitgazi.org'da derneğin eski ve yeni hallerinin yer aldığı fotoğrafla
  • Gazilerin Akülü Arabası MHP\'de Hazır Gazilerin Akülü Arabası MHP'de Hazır MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, twitter hesabından yaptığı açıklamada MHP akülü araç ihtiyacı olan gazilere akülü araç vereceğini söyledi.
  • Şehit aileleri unutulmadı Şehit aileleri unutulmadı Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım ve gönül elçisi kadınlar 14 Nisan Şehitler Günü nedeniyle şehit ailelerini ziyaret ettiler.
  • Gazimiz tapu ipotek ve harcını geri alıyor Gazimiz tapu ipotek ve harcını geri alıyor Sitemiz Köşe yazarlarından Gazi Mehmet YOZCU'nun tapu harcı muafiyetinden yararlanamadığını daha önce haber yapmıştık Gelir İdaresi Başkanlığından kendisine gelen yazı ile harç muaf
  • Şehit yakını ve Gazilerimizin Vergi ve Gümrük Sisteminden Doğan Hakları Şehit yakını ve Gazilerimizin Vergi ve Gümrük Sisteminden Doğan Hakları Şehit yakını ve Gazilerimizin Vergi ve Gümrük Sisteminden Doğan Hakları aşağıda belirtilmiştir
  • Gazimizin Acı günü Gazimizin Acı günü Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul Ve Yetimler Derneği Konya Şubesi 2.Başkanı Gazi Mehmet Yıldırım'ın Babası Vefat etmiştir.
 
Yeni Üc-Ret-Siz Kartını Beğendiniz mi?
Beğendim
Beğenmedim
Kararsızım
Facebook Sayfamızı Beğenin